Miracle Hospital IVF Merkezi


Miracle hospital ve IVF merkezi genel olarak kadın hastalıkları ve doğum branşına yönelik kurulmuş Kıbrıs’ın en genç hastanesidir. En yeni özel hastanesi olmasına karşılık uzmanlık alanlarında tamamen kendini kanıtlamış adanın tanınan doktorlarını bünyesinde toplamıştır. Ekip ruhunun, başarıyı artırdığı merkezimizde yoğun bir şekilde doğum , kadın sağlığı ve tüp bebek tedavisi uygulanmaktadır.

Kıbrısın kuzeyine, dünyanın her yerinden gelmekte olan hastalarımıza , adamızın huzurlu ortamında tatil yaparken bebek sahibi olma imkanı sunuyoruz.

Sadece doktor kadrosu değil tüm yardımcı ekip ve sorunsuz çalışan bir IVF laboratuarı ile birlikte gebelik oranlarımız mutluluk vericidir. ‘Miracle’ ismini hak eden mucizeler yaratan ekibimizle sizleri de sağlıklı bebek sahibi olmaya bekliyoruz.

Op. Dr. Cahit CENKSOY


Op. Dr. Cahit Cenksoy öncülüğündeki deneyimli kadrosuyla ön plana çıkan Miracle IVF Hospital, ekipman ve teknik donanımlarıyla modern infertilite (kısırlık) tedavilerine yönelik hizmet veren en iyi merkezlerden biri.

Bugüne kadar pek çok çiftin çocuk sahibi olmasını sağlayıp onları, anne ve baba olma hayallerine kavuşturduk.

Miracle IVF Hospital’da tedavi görenler, ekibimizin profesyonelliğini, iyimser yaklaşımlarımızı, doktorların son derece bilgilendirici ve güven verici yaklaşımları sayesinde çok memnun kalıyorlar.

Bize Ulaşın